Rotuz zdobył w wyjazdowym meczu pięć goli a stracił jednego. Trzeba uczciwie przyznać, że nie był zbyt wymagający przeciwnik dla Bronowian. Ostatnia pozycja w tabeli, ewidentnie nie wzięła się z przypadku. 

Rotuz od początku do końca meczu prowadził grę, drużyna gospodarzy skupiała się na defensywie i wybijaniu piłki licząc na kontrę. Wynik w meczu dosyć szybko otworzył Zieliński bo bardzo ładnej i dynamicznej akcji rozpoczętej w środku pola przez Pisarka. Drużyna Zamku zostawiała dużo miejsca w bocznych sektorach boiska, co skrzętnie wykorzystywali goście często dośrodkowując piłkę w pole karne rywala. Zespół z Bronowa często również strzelał z dystansu, jednak strzały rzadko były celne. Wynik podwyższył dopiero Bieńko mocnym strzałem pod poprzeczkę z bliskiej odległości, dzięki temu tempo meczu spadło.
Po przerwie obraz meczu się nie zmienił, Rotuz atakował ale można było odnieść wrażenie że tylko na pół gwizdka, co w tym meczu zupełnie wystarczyło. W okolicach 55 minuty bramkę na 3:0 zdobył Skęczek Szymon. Kolejne bramki zdobywali Sosna Paweł i po raz kolejny Skęczek Szymon.  Świetną sytuację zmarnował Gaszczyk, który z najbliżej odległości źle trafił piłkę…a może to piłka źle go trafiła. Małą rehabilitacją było wywalczenie rzutu karnego, jednak zmarnowanego przez Zielińskiego. W międzyczasie niespodziewanie po szybkiej kontrze bramkę zdobyli gospodarze oraz zmarnowali rzut karny świetnie obroniony przez Granatowskiego. Mimo chwilowego rozprężenia Rotuz pewnie zgarnia 3 punkty w wyjazdowym meczu z beniaminkiem A klasy. A już za tydzień starcie na szczycie. Do Bronowa przyjeżdża ekipa Bystrej i będzie to mecz o tak zwane 6 punktów. 

LKS Zamek Grodziec vs UKS Rotuz Bronów 1:5 (0:2)
7′ Zieliński
37′ Bieńko
56′ Skęczek
70′ Sosna
74′ Skęczek
79′ Skorupa

Zamek Grodziec:
Krzempek, Kubala (65′ Zawada), Gruszka, Koziar (75′ Grycz), Parzyk, Chałupski, Skorupa, Kieczka, Pyka, Legięć, Brudny

Rotuz Bronów:
Granatowski, Sosna, Bieńko, Mencarowski J., Banet, Pisarek, Świerkot (68′ Cyroń), Wronka (65′ Mencnarowski K.), Skęczek (77′ Kopeć), Feruga (73′ Gaszczyk), Zieliński

Niestety drużyna rezerw Rotuz Bronów przegrała na wyjeździe z Beskidem Godziszka 0:1.