Sponsorzy

Części Tir Chlebek

Działamy na rynku motoryzacyjnym od 1992 roku. Zajmujemy się detaliczną oraz hurtową sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych, autobusów i naczep zachodnich marek.

Prestige Life Ubezpieczenia

Firma w zakresie ubezpieczeń i finansów działa na rynku polskim od 20 lat. Od 2011 roku pod nazwą Prestige Life. Od samego początku oferujemy klientom produkty z najwyższej półki a głównym atutem firmy jest bezpośredni kontakt z klientem i profesjonalna obsługa. Klientom oferujemy szeroki zestaw ubezpieczeń na życie. Naszymi głównymi partneremi biznesowymi są AXA, Polisa Życie, Signal Iduna, Compensa, Inter Risk, Ergo Hestia.

PSB Cyroń

Firma Cyroń sp. z o. o. działa na rynku nieprzerwanie od 1988 r. zajmując się sprzedażą detaliczną i hurtową materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz opałowych, jak też świadczy usługi transportowe na obszarze całego kraju. 

ART Roll

Centrum Rolet- gwarantujemy wygodną realizację zleceń od pomiaru do montażu bez konieczności wychodzenia z domu. Dojazd do klienta wraz z pomiarem i kalkulacją gratis. Dla Klientów instytucjonalnych oferujemy specjalne warunki współpracy.

Działamy na terenie Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Katowic, Pszczyny, Ustronia, Cieszyna, Żywca i całego woj. śląskiego.

Stige

Powstanie marki Stige rozpoczyna nowy rozdział naszej działalności w zakresie znakowania odzieży i druku wielkoformatowego. Pasja, zaangżowanie i troska o najwyższą jakość usług pozwoliły nam przekształcić rodzinną firmę w prężnie działające przedsiębiorstwo. Zrealizowaliśmy setki zleceń dla różnorodnych marek, nawiązaliśmy trwałą współpracę z zaufanymi hurtownikami i producentami odzieży oraz cenionymi markami sportowymi. Dzięki bogatemu doświadczeniu i wiedzy precyzyjnie rozpoznamy specyfikę Twojej branży i ściśle dopasujemy finalny produkt do Twoich potrzeb.

Konstrukcje stalowe karczynski

Konstrukcje Stalowe Karczyński

Opis działalności
Specjalizuję się w montażu i wykonawstwie konstrukcji stalowych. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową oferta
Marki i specjalizacje
Montaż i wykonawstwo konstrukcji stalowych, wszelkiego rodzaju.
Produkty i usługi
Nasza firma oferuje montaż i wykonawstwo konstrukcji stalowych wszelkiego rodzaju. Posiadamy atest na spaw techniczne. Gwarantujemy profesjonalne, dokładne, szybkie i terminowe wykonanie a zarazem konkurencyjne ceny. Wykonujemy zarówno konstrukcje budowlane typu podtorza suwnic, podtesty technologiczne, konstrukcje reklamowe (hale, sklepy, pawilony handlowe, obiekty przemysłowe).
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi , m.in. na obszarze wymienionych miejscowości: Gliwice, Gliwice, Bielsko-Biała, Bytom, Bielsko-Biała, Warszawa, Ruda Śląska, Wrocław, Katowice, Mikołów

DGR Nieruchomości

DGR Nieruchomości to agencja wyspecjalizowana w obrocie nieruchomościami. Skupujemy i sprzedajemy działki, domy, mieszkania, a także lokale użytkowe. Siedziba naszej firmy mieści się w Czechowicach-Dziedzicach, a nieruchomości, których obrotem się zajmujemy, pochodzą z niemal całego powiatu bielskiego. Naszą domeną jest partnerski kontakt z klientem, poparty wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Oferujemy domy na sprzedaż Czechowice-Dziedzice.

Czecho.pl

Czechowicki portal czecho.pl. Najważniejsze i najświeższe informacje z Czechowic-Dziedzic i okolic. Zapowiedzi imprez, relacje foto i wideo, konkursy, wydarzenia sportowe. Czecho.pl – medium nr 1 w Czechowicach – Dziedzicach.

Audio-ON

Firma Audio-ON zajmuję się sprzedażą profesjonalnego sprzętu audio dla Twojego domu
W ofercie między innymi:
-wzmacniacze
-kolumny
-odtwarzacze sieciowe
-okablowanie
-kompletne zestawy stereo

Modern Websites - Strony Internetowe

Zespół Freelancerów, którzy stworzą Twoją przyszłą stronę internetową w świetnej cenie. Realizujemy projekty stron landingowych, firmowych, wizytówek, sklepów, portali, a także pomagamy w działaniach marketingowych. Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć projektowanie logo, wizytówek, plakatów oraz banerów. Strony projektowane są przez osoby robiące to z pasją oraz zaangażowaniem. Jesteśmy pełni pomysłów, wdrażamy każdą zachciankę klienta, po to, by oddać w ręce naszych klientów produkt spełniający wymagania zarówno jego, użytkowników strony, a także wyszukiwarki Google. Wszelkie projekty tworzone są po szczegółowych konsultacjach.

Dlaczego to właśnie Ty powinieneś zostać sponsorem?

Bez wątpienia każdy klub sportowy, który chce się rozwijać, potrzebuje sponsora. Jednak, czy każdy przedsiębiorca potrzebuje być sponsorem? Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę, w której postaramy się przekonać Cię, że nie ważne jaką branżą zajmujesz się na co dzień – inwestycja w klub sportowy Rotuz Bronów, to inwestycja dla Ciebie. 

Wartość rynku sponsoringowego z roku na rok rośnie.  Wg badań Sponsoring Insight w 2017 roku na sponsoring przeznaczono 870 700 000 zł. To o 127 500 000 zł więcej, niż 5 lat wcześniej (wzrost 17%). Rynek reklamy w tym samym czasie wzrósł jedynie o 14%. Wniosek? Coraz więcej przedsiębiorców rozumie, że tradycyjna reklama ma coraz słabszą siłę rażenia. Przedsiębiorcy szukają innych rozwiązań na pozyskanie klientów. Szukają sportu. Dlaczego i Ty nie miałbyś spróbować?

 

Zostań częścią drużyny!

Sprawdź, co zyskasz

Zostań Partnerem  Strefy Football oraz drużyny Rotuz Bronów

  • Pakiet I 1500 zł netto/ msc

Logo Partnera na koszulce (przód)

Baner o wymiarach 3×1 m

Reklama na oficjalnej stronie Rotuz Bronów

Reklama na facebboku Strefy Football, drużyny Rotuz Bronów

 

  • Pakiet II  1200 zł netto/msc

Logo Partnera na koszulce (tył)

Baner o wymiarach 3×1 m

Reklama na oficjalnej stronie Rotuz Bronów

Reklama na facebboku Strefy Football, drużyny Rotuz Bronów

 

  • Pakiet III 800 zł netto/msc

Logo Partnera na koszulce (rękaw) lub na spodenkach

Baner o wymiarach 3×1 m

Reklama na oficjalnej stronie Rotuz Bronów

Reklama na facebboku Strefy Football, drużyny Rotuz Bronów

 

Baner o wymiarach 3×1 m na boisku: 300 zł/ msc

Baner o wymiarach 2×1 m na boisku 200 zł/ msc

KLUB100

“Klub 100” jest odpowiedzią UKS Rotuz Bronów i Strefy Football na chęć wsparcia klubu oraz akademii przez osoby prywatne lub małych przedsiębiorców. W ramach projektu “KLUB100” dajemy możliwość zaistnienia w sporcie, a zarazem umożliwiamy zaprezentowanie się jako podmiot, któremu zależy na rozwoju drużyn Rotuza Bronów oraz Strefy Football.

 

Wszystko bez potrzeby inwestowania wielkich środków finansowych. “KLUB100” to inicjatywa w ramach, której deklarujemy comiesięczne wpłaty na rzecz klubu lub akademii w kwocie minimum 50zł.

Zebrane w ten sposób sodki zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów działalności statutowej klubu lub akademii.

Zależy nam, aby “KLUB100” stał się centrum zrzeszającym sympatyków naszych drużyn, z którymi będziemy mogli razem tworzyć klub oraz akademię oraz dążyć do sukcesów.

 

W ramach comiesięcznej wpłaty członek “KLUB100” otrzymuje:

  • Kartę potwierdzającą członkostwo w KLUBIE100
  • Koszulkę klubową Strefy Football lub Rotuza Bronów. Warunkiem koniecznym jest wpłata minimum 3 składek lub równowartości trzech minimalnych składek.