Tabela i terminarz Juniorów

LPNazwa KlubuMPKTBWRP
1LKS Zapora Wapienica U19 II2613:2200
2UKS Rotuz Bronów U19269:1200
3LZS Beskid Godziszka U19243:1110
4LKS Słowian Łodygowice U19234:7101
5LKS Zamek Grodziec U19236:10101
6LKS Ligota U19111:1010
7GKS Czarni Jaworze U19101:4001
8KS Iskra Rybarzowice U19203:8002
9LKS Sokół Hecznarowice U19201:7002
1 kolejka
29.08GKS Czarni Jaworze U191:4UKS Rotuz Bronów U1911:00
29.08LKS Słowian Łodygowice U192:1LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
29.08LZS Beskid Godziszka U192:0KS Iskra Rybarzowice U1912:00
30.08LKS Zamek Grodziec U190:7LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
2 kolejka
05.09LKS Ligota U191:1LZS Beskid Godziszka U1912:00
05.09KS Iskra Rybarzowice U193:6LKS Zamek Grodziec U1912:00
05.09UKS Rotuz Bronów U195:0LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
06.09LKS Zapora Wapienica U19 II6:2LKS Słowian Łodygowice U1912:00
3 kolejka
12.09LKS Sokół Hecznarowice U19LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
12.09LKS Słowian Łodygowice U19KS Iskra Rybarzowice U1912:00
12.09LZS Beskid Godziszka U19GKS Czarni Jaworze U1912:00
13.09LKS Zamek Grodziec U19LKS Ligota U1912:00
4 kolejka
19.09GKS Czarni Jaworze U19LKS Zamek Grodziec U1912:00
19.09LKS Ligota U19LKS Słowian Łodygowice U1912:00
19.09KS Iskra Rybarzowice U19LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
19.09UKS Rotuz Bronów U19LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
5 kolejka
26.09LKS Sokół Hecznarowice U19LKS Ligota U1912:00
26.09LKS Słowian Łodygowice U19GKS Czarni Jaworze U1912:00
26.09LZS Beskid Godziszka U19UKS Rotuz Bronów U1912:00
27.09LKS Zapora Wapienica U19 IIKS Iskra Rybarzowice U1912:00
6 kolejka
03.10GKS Czarni Jaworze U19LKS Sokół Hecznarowice U1911:00
03.10LZS Beskid Godziszka U19LKS Zamek Grodziec U1912:00
03.10LKS Ligota U19LKS Zapora Wapienica U19 II12:00
03.10UKS Rotuz Bronów U19KS Iskra Rybarzowice U1912:00
7 kolejka
10.10KS Iskra Rybarzowice U19LKS Ligota U1912:00
10.10LKS Słowian Łodygowice U19LZS Beskid Godziszka U1912:00
11.10LKS Zapora Wapienica U19 IIGKS Czarni Jaworze U1912:00
11.10LKS Zamek Grodziec U19UKS Rotuz Bronów U1912:00
8 kolejka
17.10GKS Czarni Jaworze U19KS Iskra Rybarzowice U1911:00
17.10LZS Beskid Godziszka U19LKS Sokół Hecznarowice U1912:00
17.10UKS Rotuz Bronów U19LKS Ligota U1912:00
18.10LKS Zamek Grodziec U19LKS Słowian Łodygowice U1912:00
9 kolejka
24.10LKS Sokół Hecznarowice U19LKS Zamek Grodziec U1912:00
24.10LKS Słowian Łodygowice U19UKS Rotuz Bronów U1912:00
24.10LKS Ligota U19GKS Czarni Jaworze U1912:00
25.10LKS Zapora Wapienica U19 IILZS Beskid Godziszka U1912:00