1. Jesteś u nas już drugi raz. Tym razem na dłużej?

Tak, zdecydowanie chcę zostać z Rotuzem na dłużej. Chciałbym pomagać drużynie w osiągnięciu wyznaczonych celów. 

2. Opowiedz trochę jak do tej pory wyglądała twoja przygoda z piłką

Przygodę zacząłem w klubie LKS Drzewiarz Jasienica, tam stawiałem pierwsze kroki w drużynie trampkarzy, a później w juniorach, z którymi awansowałem do Śląskiej Ligi Juniorów. W wieku 17 lat zadebiutowałem w IV lidze seniorów, jednak chcąc się więcej ogrywać i łapać więcej minut zdecydowałem się dołączyć do drużyny GKS Czarni Jaworze, z którą zrobiliśmy awans do Ligi Okręgowej. Po około 6 latach zdecydowałem się opuścić szeregi Czarnych w poszukiwaniu nowych wyzwań i o to jestem w Rotuzie! 

3. Przychodziłeś do nas jako skrzydłowy ale często występujesz na boku obrony. Która pozycji bardziej ci odpowiada?

Raczej dla mnie nie ma to większego znaczenia, dobrze mi się gra na obu pozycjach. Chcę w każdym meczu dawać z siebie 100% i osiągać jak najlepsze wyniki razem z drużyną.

4. W ostatnim meczu zszedłeś z boiska z kontuzją, czy to coś poważnego? Kiedy będziesz gotowy do gry?

Tak, zszedłem z kontuzją, praktycznie na początku meczu. Diagnoza to naderwany mięsień dwugłowy, a w jakim stopniu? To okaże się w najbliższych dniach.  Robimy wszystko, abym mógł już w tę niedzielę być gotowy do gry i pomóc drużynie wygrać ważny mecz z Iskrą Pszczyna.

5. Ta runda w naszym wydaniu jest bardzo nieprzewidywalna. Masz jakiś pomysł dlaczego tak to wygląda?

Liga jest bardzo wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Uważam, że musimy zachowywać się, w niektórych sytuacjach dużo lepiej i grać jak na seniorską piłkę przystało, bo w paru meczach pogubiliśmy punkty jak juniorzy. 

6. Biorąc pod uwagę trudny kalendarz utrzymanie 5 miejsca będzie trudnym wyzwaniem. Też tak uważasz?

Tak, jak już mówiłem – każdy może wygrać z każdym. Ja mam nadzieję, że wyczerpaliśmy już limit słabych meczy i będziemy punktować za każdym razem, a jeśli tak będzie to jestem spokojny, że na koniec sezonu będziemy w TOP 5! 

7. Co w naszym klubie podoba ci się najbardziej?

Najbardziej? Ogromna lodówka w szatni haha. A tak na poważnie to na pewno organizacja całego klubu oraz zarządzanie nim. Tu wielkie ukłony dla Prezesa Jakuba Brzuski, Trenera Jakuba Kubicy oraz całego Zarządu za świetną pracę oraz serce, które w to wszystko wkładają. Oczywiście nie można zapomnieć o atmosferze, która panuje w szatni bo jest jedyna w swoim rodzaju.