1. Kapitanie, jak siły i zdrowie się prezentują na rundę rewanżową?

Po pierwsze, dziękuję za zainteresowanie moją skromną osobą, a tak na poważnie wracając do pytania- cała runda rewanżowa zweryfikuje jakość przygotowania do ligi. Przez to co zrobiliśmy na etapie przygotowań- jestem o moje siły spokojny. Jeśli chodzi o zdrowie, to wszystko w porządku i oby tak zostało do końca sezonu.

2. Opowiedz o swoich spostrzeżeniach, po pierwszej rundzie na poziomie ligi okręgowej.

Oceniam jak najbardziej na plus. Myślę, że nikt przed rozpoczęciem sezonu nie przypuszczał, że będziemy tak wysoko. Jako beniaminek ligi okręgowej pokazujemy, że siłą jest drużyna, a nie jednostka.

3. Jaka jest największa różnica w porównaniu z A Klasą?

Największa różnica, to zdecydowanie lepsze przygotowanie taktyczne.

4. Który mecz był najbardziej udany w poprzedniej rundzie całej drużyny i twój osobiście?

Mecz wyjazdowy z rezerwami LKS Goczałkowice-Zdrój, wygrany 4:2. Najlepszy pod kątem gry drużyny, w którym każdy z nas zagrał na swoim najlepszym poziomie. Dla mnie też był to udany mecz, po którym do swojego konta dopisałem dwie asysty.

5. W takim razie, który wypadł twoim zdaniem najsłabiej?

Przegrany mecz ze Studzienicami, w którym straciliśmy- aż 4 bramki, po błędach indywidualnych.

6. Który rywal zrobił na tobie największe wrażenie?

Najbardziej spodobała mi się drużyna Iskry Pszczyna, pokazała się z dobrej strony pod względem grania, jak i wybiegania. W każdej formacji ciężko było znaleźć słaby punkt.

7. Jaki jest Twój osobisty cel na najbliższa rundę?

Dać z siebie wszystko- w każdym meczu, a także otworzyć swój dorobek bramkowy.

8. A jak sezon zakończy Rotuz?

Każde wyższe niż aktualne 5 miejsce- będzie sukcesem. Ja osobiście stawiam na najniższy stopień podium.

9. Okres zimowy to nie zawsze jest przyjemny czas. Co najbardziej lubisz podczas obecnych treningów, a co męczy cię w największym stopniu?

Dla większości zawodników może być to okres nieprzyjemny, ze względu na większą intensywność budowania wydolności tlenowej zawodnika. Natomiast jeśli połączy się to z odpowiednią ilością ćwiczeń razem z piłką, można zakończyć trening z uśmiechem. Nie wyobrażam sobie treningu, gdzie byłoby tylko bieganie, na szczęście trener dobiera tak środki, by połączyć przyjemne z pożytecznym.

10. Teraz zapytam jak kibica Liverpoolu. Jak samopoczucie po zwycięstwie 7-0 nad Man Utd? I z jaką drużyną w naszej lidze chciałbyś osiągnąć taki wynik?

Samopoczucie bardzo dobre, jednak nie ma co popadać w euforię, ponieważ jeden mecz sezonu nie wygra. Podobny wynik z KS Międzyrzecze również byłby mile widziany.