Zwycięska passa trwa. Rotuz znów zwycięski, tym razem w meczu z trudnym rywalem jakim jest drużyna z Wilamowic. Co ważne, obie ekipy grały dobre zawody, mecz był bardzo wyrównany jednak skuteczność i koncentracja była w tym spotkaniu po stronie gospodarzy. 
Mecz od początku był wyrównany, obie ekipy dobrze prezentowały się w ofensywie i wydawało się, że kwestia czasu będzie gol dla którejś z drużyn. Tak tez się stało w 9 minucie kiedy niefrasobliwe wybicie piłki, wpadło pod nogi zawodnika przyjezdnych, a następnie piłka zatrzepotała w bramce zaskoczonego Krysty.  Przebywający w tym momencie na ławce rezerwowych Kopeć, przytomnie stwierdził że koniecznie trzeba szybko zdobyć bramkę wyrównującą. Jak powiedział tak zrobił słyszący go chyba telepatycznie Miszczak, który po zaledwie 3 minutach, dopadł do bezpańskiej piłki i soczystym strzałem zdobył gola wyrównującego. Dalsza część pierwszej połowy była niesamowicie wyrównana, obie ekipy były bardzo skoncentrowane, popełniały mało błędów tym samym stwarzały niewiele sytuacji bramkowych. Ewidentnie zapowiadało się na to, że drużyna która strzeli pierwsza gola będzie bardzo bliska zwycięstwa w tym meczu. 
Tak też się stało za sprawą Ferugi, który zgubił obrońców i oddał płaski strzał lewą nogą w długi róg bramki Wilamowiczanki.  Po niespełna 20 minutach Rotuz zdobył kolejnego gola za sprawą Miszczaka. Świetnym krosowym podaniem popisał się Sosna, adresatem podania w polu karnym był Cyroń, piłkę świetnie przyjął i zgrał do dobrze ustawionego „Miszcza”. Wynik 3-1 zdecydowanie podciął skrzydła gości, którzy stracili cały zapał do konstruowania akcji ofensywnych, skupiając się na grze defensywnej i taktyką „na lagę do przodu”. Wynik nie uległ już do końca meczu zmianie, a po ostatnim gwizdku znów ze zwycięstwa mogli się cieszyć gracze Rotuza. 

UKS Rotuz Bronów vs LKS Wilamowiczanka Wilamowice 3:1
9′ Adamus
12′ Miszczak
50′ Feruga
67′ Miszczak

Rotuz Bronów:
Krysta, Sosna, Gomółka, Bieńko (55′ Papkoj), Szczelina P., Świerkot, Cyroń, Wronka (82′ Kopeć), Mencnarowski (77′ Gaszczyk), Feruga (90′ Dyczek), Miszczak

Wilamowiczanka Wilamowice:
Masny, Szymański, Socha, Śliwa, Rusin (55′ Kuźnik), Koczur, Buczek, Adamus, Foks, Marek, Natanek