1. Jak długo jesteś w pierwszej drużynie Rotuza i jak wyglądała wcześniej twoja kariera?

Jestem już drugi sezon w Rotuzie. Kariera to duże słowo, ale wcześniej grałem w Bestwinie przez 21 lat, a na samym początku 2 lata w Walcowni i Górniku Czechowice. 

2. W Bronowie jesteś jeszcze dłużej trenując grupy młodzieżowe, a obecnie rezerwy Rotuza. Jak na przestrzeni tych lat pracowało Ci się jako trenerowi? 

Tak trenerem jestem już tutaj 10 lat. Trenowałem już wszystkie kategorie wiekowe. Bywało lepiej i gorzej, ale nigdy się nie poddawałem. 

3. Czy w przyszłości chciałbyś być pierwszym trenerem pierwszej drużyny?

Tak do tego dążę, ale dopóki nie skończę grać. Trener grający to zły pomysł. 

4. Wróćmy do bieżących wydarzeń. Za tobą świetny mecz w Studzienicach. Rotuz wygrał wysoko a ty zdobyłeś dwa gole. Wracasz do wysokiej formy?

Zagrałem na nietypowej jak dla siebie pozycji środkowego pomocnika, ale czułem się tam dobrze. Cieszę się z tych goli bo nie trafiłem do bramki juz pół roku. Formę mam stabilną tak mi się wydaje, ale w ty meczu wyjątkowo wszystko wychodziło.

5. Nasza drużyna mimo dobrej pozycji tą rundę gra nierówno. Co jest przyczyną w twojej ocenie?

Momentami chyba rozluźnienie w kluczowych minutach meczu, błędy indywidualne i nerwowość. Niesety przegrywamy wszyscy, a ocenę zostawiam trenerowi 

6. Jakie są twoje plany na resztę sezonu jako zawodnika i trenera rezerw?

Rozegrać kolejny sezon do końca bez kontuzji i utrzymać wysokie 5 lub 4 miejsce. Co do rezerw to w planach jest awans, ale oczywiście czas i ambicje drużyny pokażą 

7. Prowadzenie B-klasowej drużyny to są również problemy, jakie są dla ciebie największe?

Mała liczba zawodników na treningach. Swoje treningi, które nakładają się czasami z rezerwami przez co nie mogę być tu i tu. 

8. Masz 37 lat. jak długo zamierzasz grać jeszcze w piłkę?

Założyłem sobie pułap 40lat i zobaczymy czy zdrowie na to pozwoli. Co prawda nigdy nie miałem poważnej kontuzji więc czas to jeszcze zweryfikuje. 

9. Czy praca jako trener sprawia Ci tyle samo przyjemności co granie w piłkę?

Tak kocham trenować i grać w piłkę. Jest to dla mnie odskocznia od szarej rzeczywistości, która pozwala mi iść przez życie z uśmiechem. 

10. Marzenia i cele na przyszły sezon?

Zostać królem strzelców mimo swojego wieku, a raz byłem już blisko w 2015 roku. Zagrać kolejny sezon na odpowiednim poziomie.