Sobotnie starcie miało po prostu potwierdzić dobrą dyspozycję Bronowian, przed nieuchronnie zbliżającym się meczem barażowym o awans do Ligi Okręgowej.
Można powiedzieć, że tak się stało bo wynik dosyć okazały 2:6. Jednak Bronowianie postanowili w tym meczu przećwiczyć jeden wariant, który może być bardzo cenny w dwumeczu barażowym. 
Mianowicie pozwolili rywalowi bardzo szybko strzelić dwa gole, następnie włączyli drugi bieg i zaczęli odrabiać straty… i to z nawiązką. Finalnie Rotuz strzelił aż 6 goli i mógł spokojnie wracać do domu. 
Już w najbliższą sobotę w trakcie obchodów Dnia Dziecka organizowanych przez Radę Rodziców Szkoły Podstawowej w Bronowie odbędzie się ostatni mecz Rotuza w regularnym sezonie, rywalem będzie zespół KS Soła Kobiernic.

LKS Zapora Wapienica vs UKS Rotuz Bronów 2:6 (2:3)
5′ Rodak
11′ Pavlov
21′,41′,86′ Zieliński
59′,65′ Skęczek
32′ Feruga

Zapora:
Konior, Barański, Buczek (57′ Oczko), Kaleta (75′ Słowik), Kołodziej, Rodak, Bednarek, Madejek (46′ Sapuła), Pavlov, Pierlak, Ryrych

Rotuz:
Krysta, Mencnarowski J., Bieńko (46′ Banet), Cyroń, Dzida, Świerkot, Pisarek, Mencnarowski K.(70′ Iskrzycki), Feruga, Skęczek, Zieliński