Jadąc na mecz do ostatniej w tabeli Studzionki, Rotuz liczył na komplet punktów. Cel ten udało się zrealizować, jednak nie było to gładkie zwycięstwo. Zespół z Bronowa mógł wygrać łatwo to spotkanie, postanowili jednak roztrwonić dwubramkowe prowadzenie, doprowadzić do remisu i w ostatnich minutach spotkania zdobyć zwycięskiego gola. Za nami dziwne spotkanie, Rotuz dominował w całym spotkaniu, a gospodarze oddali zaledwie dwa strzały ale oba zamienili na gole.. No cóż za posiadanie piłki, nikt punktów nie przyznaje. 

Studzionka miała prosty plan na ten mecz, gra z kontry. Dobrze wyglądali w defensywie, sprawnie się przesuwali za akcjami Rotuza uniemożliwiając im zbliżenie się do własnego pola karnego. Jako że Rotuz miał ewidentny problem ze zbliżeniem się do bramki rywala, sprawy w swoje nogi postanowił wziąć Jakub Mencnarowski oddając strzał z ok 40 metrów, piłka po atomowym uderzeniu wpadła w samo okienko, a wynik meczu został otwarty. Po kilku minutach prowadzenie było już dwubramkowe kiedy to strzał Ferugi Daniela przeciął obrońca rywala, myląc tym samym własnego bramkarza. 

Po zmianie stron Rotruz nadal dominował, jednak świetne zawody rozgrywał bramkarz Studzionki. Bronowianie mieli kilka dogodnych sytuacji, jednak brakowało szczęścia lub precyzji. Żeby nie było zbyt przewidywalnie i nudno, Rotuz pozwolił w kilka minut strzelić sobie dwie bramki… Trzeba przyznać uczciwie że Studzionka mecz spędziła głównie się broniąc, jednak wystarczyły zaledwie dwie akcje ofensywne aby odrobić straty i doprowadzić do wyrównania. Rotuz jednak na więcej nie pozwolił, więcej błędów nie popełnił, a co więcej rzucił się z ogromną determinacją aby zdobyć zwycięskiego gola. Ta sztuka się udała w 89 minucie kiedy po rzucie rożnym piłkę głową do bramki skierował Daniel Feruga. 

Mecz bardzo atrakcyjny dla oka kibiców, jednak Rotuz zdecydowanie musi popracować nad skutecznością tak w ataku jak i obronie. 

LKS Studzionka vs Rotuz Bronów 2:3 (0:2)
22′ Mencnarowski
41′ Feruga D.
64′ Sodzawiczny
67′ Skipioł A.
89′ Feruga D.

LKS Studzionka:
Dunat S., Dunat R., Konieczny, Habor (88′ Gołka), Kocima (57′ Gaciek), Sodzawiczny, Czerwiński, Domin, Król (66′ Bańczyk), Skipioł M., Skipioł A.

Rotuz:
Granatowski, Strzelczyk (54′ Stanclik), Bieńko, Mencnarowski, Cyroń, Wieczorek, Feruga D., Pisarek, Dzida (57′ Adamczyk), Feuga B., Szczelina (89′ Tański)