5 pozycja na zakończenie premierowego sezonu w lidze okręgowej!  

Tak wygląda efekt pracy całej Bronowskiej drużyny, ostatnim akcentem sezonu było dwubramkowe zwycięstwo z drużyną Czarnych Jaworze. 

Pierwsza połowa wyglądała delikatnie mówiąc na słabe widowisko, sytuacji bramkowych nie było prawie wcale, obie drużyny bardziej siłowały się niż grały w piłkę. Strzałów było jak na lekarstwo, a gdy już jakiś zawodnik zdecydował się oddać strzał na bramkę to robił to niecelnie. W efekcie pierwsza połowa nie przyniosła ani goli ani emocji. 

W szatni Rotuza ewidentnie padły konkretne słowa, jakie? Nie wiem ale na pewno skuteczne. Rotuz wyszedł odmieniony. Akcje zaczęły się zazębiać A piłka sprawiała coraz więcej problemów przyjezdnym. Efektem był gol Pisarka, kiedy opanował w polu karnym piłkę, odwrócił się i oddał celny strzał w długi róg. W samej końcówce wynik ustanowił wracający po kontuzji Bartłomiej Feruga, który ładnie opanował krosowe podanie i sprytnym lobem pokonał bramkarza rywali. 

Za nami dobry i emocjonujący sezon. Nie wiele było meczów z udziałem naszej drużyny, które były nudne jednak nadszedł czas na odpoczynek. Do meczów o punkty wrócimy w sierpniu. Do zobaczenia!

KS Rotuz Bronów vs Czarni Jaworze (0:0) 2:0
63′ Pisarek, 88′ Feruga

Rotuz

Granatowski (46′ Miłkowski), Skęczek (85′ Feruga), Mencnarowski, Strzelczyk, Świerkot, Wronka (65′ Feruga), Bieńko, Adamczyk, Cyroń (53′ Stanclik), Pisarek, Dzida (78′ Widuch)

Jaworze

Markiel, Pustelnik, Zelek, Cyran, Sztykiel, Gawlak, Maciążka, Lech, Malchar, Ścibor, Gabzdyl