Czy był to najłatwiejszy mecz w tym sezonie? Ciężko mimo wyniku to jednoznacznie określić, jednak na pewno Rotuz w tym meczu był najbardziej skuteczny w tym sezonie. Gdyby taka skuteczność objawiała się w poprzednich meczach to i wyniki byłyby podobne.
Młody zespół Czańca niespodziewanie rzucił się do ataku od pierwszych minut, początkowo udało się tą taktyką zaskoczyć gospodarzy, jednak nie udało się ich zmusić do żadnego większego błędu. Gdy ekipa przyjezdnych się „wyszumiała”, Rotuz przejął inicjatywę i zaczął zdobywać przewagę w meczu, a w końcu również gole. Do przerwy ekipa wicelidera prowadziła 3:0.
Po przerwie wpadło kolejne 6 goli. Na listę strzelców wpisali się dwukrotnie Pisarek, Zieliński i Feruga a po jednym trafieniu zaliczyli Skęczek, Zarychta i Klaudiusz Mencnarowski.
A już w najbliższą sobotę Rotuz wyjeżdża do Wapienicy.

UKS Rotuz Bronów vs LKS Czaniec II 9:0 (3:0)