Tym razem w słoneczne przedpołudnie na stadionie w Czańcu, ekipa z Bronowa pokonała rezerwy miejscowego LKS-u . Rotuz strzelił 2 gole nie tracąc żadnego, jednak prawda jest taka że bramek można było strzelić zdecydowanie więcej, gdyby tylko skuteczność była dużo lepsza.
Gospodarze nie mieli zbyt wielu sytuacji bramkowych w tym meczu, bramka Granatowskiego był może dwukrotnie w tarapatach, jednak bramkarz Rotuza był czujny. Z kolei Rotuz szalał w ofensywie, jednak jak to jest w szaleństwie, nie zawsze wszystko wychodzi. Bramki zdobyli w pierwszej połowie Sosna wykorzystując dośrodkowanie z rzutu wolnego przez Świerkota oraz Wronka po przebojowym rajdzie. Swoje sytuacje zmarnowali Skęczek, Feruga i Zieliński. Jednak Rotuz był cały czas na fali a z przebiegu meczu nie zapowiadało się, aby losy spotkania nagle się odwróciły.
W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, Rotuz atakował ale efektów nie było. Po raz kolejny świetne okazje zmarnowali ofensywni gracze z Bronowa i nawet wprowadzony po przerwie Cyroń zamiast delikatnie przelobować w dobrej sytuacji bramkarza, mocno się zachwiał i niemal trafił piłką przelatujący nisko samolot… Nawet Gaszczyk z Kopciem nie byli w stanie podwyższyć wyniku. Jednak najważniejsze są kolejne 3 punkty!

LKS Czaniec II vs UKS Rotuz Bronów 0:2 (0:2)
30′ Sosna
35′ Wronka

LKS Czaniec II:
Kierlin, Nowak, Ćwiertnia (46′ Felsch), Waligóra, Trojak, Pachler, Wolf (58′ Stokłosa), Zacny K., Zacny A.(75′ Chowaniec), Mrowiec, Kołek

Rotuz:
Granatowski, Banet (46′ Dzida), Bieńko, Mencnarowski J., Sosna (75′ Mencnarowski K.), Świerkot, Piisarek, Wronka, Skęczek (79′ Gaszczyk), Feruga (68′ Cyroń), Zieliński (82′ Kopeć)

Remis Rezerw w Wapienicy

Jeden punkt przywiózł zespół Rezerw Rotuz Bronów z Wapienicy. W niedziele o godzinie 13:00 młodzi zawodnicy z Bronowa zmierzyli się tam z zespołem Rezerw Zapory Wapienica.
Wynik końcowy 3:3. Dubletem w tym meczu popisała się Adrian Szczelina, a jedną bramkę zdobył Krzysztof Iskrzycki.
Już za tydzień o 11:00 w Bronowie w ostatnim meczu rundy jesiennej Rezerwy podejmą w spotkaniu Derbowym rezerwy Spójni Landek.