Od początku oczywiste było że wyjazd do Kobiernic nie będzie łatwym zakończeniem rundy jesiennej. Soła potrafi grać u siebie, mają dobrą i bardzo waleczną drużynę co było doskonale widać w sobotnim meczu. 
Rotuz wygra 0-3, jednak nie było to gładkie zwycięstwo. Gospodarze byli bardzo zmotywowani aby urwać punkty faworytowi, grali bardzo twardo, często przerywając grę rywala faulem. Kilkukrotnie zagrozili bramce Rotuza, lecz ich strzały były albo nieznacznie niecelne albo dobrze interweniował Granatowski. Natomiast Rotuz jak zwykle skupiał się na prowadzeniu gry co wychodziło całkiem dobrze, akcje wyglądały na dokładne i przemyślane. A zdobycie dwóch pierwszych goli na ewidentnie wyćwiczone. W pierwszej połowie na pozór źle wykonany rzut rożny, piłka wylądowałą w narożniku pola karnego pod nogami Skęczka, po czym dośrodkował ją miękko na głowę nabiegającego Jakuba Mencnarowskiego. popularny „juniorek” wyskoczył niczym karp ze stawu i wpakował piłkę do bramki rywala. Podobnie Rotuz zdobył drugiego gola po zmianie stron, do rzutu wolnego podszedł Feruga, zaskoczył wszystkich i zamiast jak zwykle oddać bardzo niecelny strzał to wrzucił precyzyjnie piłkę w pole karne, skrzętnie wykorzystał to Zieliński podwyższył głową na 0-2. W doliczonym czasie gry bramkę zdobył Feruga po asyście Gaszczyka, który korzystając z nieporadności obrońcy sprawnie przerzucił piłkę nad bramkarzem (chodź całkiem możliwe że intencją było zdobycie gola) i dograł do wspomnianego Ferugi po czym piłka znalazła się w bramce Soły.  Mecz był zacięty, nie brakowało emocji i boiskowych potyczek. Jednak po spotkaniu obie ekipy życzyły sobie powodzenia a lokalni kibice szczerze życzyli ekipie z Bronowa awansu do ligi okręgowej. Brawo dla zwycięzców i szacunek dla Soły Kobiernice!

Rotuz kończy tegoroczne zmagania zwycięstwem, nie pierwszym i nie ostatnim w najbliższym czasie. Na koniec rundy zajmuje drugie miejsce w lidze mając tyle samo punktów co Międzyrzecze a jedynie jedną bramkę mniej strzeloną. Wiosna zapowiada się bardzo ciekawie…!

KS Soła Kobiernice vs UKS Rotuz Bronów 0:3 (0:1)
8′ Mencnarowski Jakub
52′ Zieliński
94′ Feruga

Soła:
Jończy, Pałosz (64′ Stwora), Borak, Osierda (65′ Żurek), Dobranowski, Zoń (30′ Laszczak), Szczyrk (46′ Suski), Kowalczyk, Brańka (80′ Zontek), Witkowski (46′ Żurek Mi.), Fiedor

Rotuz:
Granatowski, Sosna (75′ Banet), Mencnarowski J., Bieńko, Dzida, Świerkot (85′ Gaszczyk), Pisarek (86′ Iskrzycki), Wronka, Skęczek (65′ Cyroń), Feruga Zieliński