Rotuz po raz kolejny traci punkty, zaledwie remisując z drużyną Hecznarowic. Za nami mecz mało widowiskowy jednak bardzo emocjonujący, szczególnie w końcówkach obu części gry.
Goście ten mecz zaczęli na spokojnie, nie mieli zamiaru napędzać ataków i konstruować akcji, jedynie czekali na to co zrobi rywal. Czekanie to miało oczywiście swój cel, czyli kontra, szczęście, gol… Ten scenariusz sprawdzał się w pierwszej połowie, tyle że z akcji Rotuza nic nie wychodziło, natomiast z kontrataków Hecznarowic wychodziło jeszcze większe nic. Ale wszystko do czasu, gdy wydawało się w niegroźnej sytuacji w polu karnym Bronowian, doszło do zderzenia obrońcy z napastnikiem, po czym sędzia główny zmuszony był wskazać na „11 metr”. Prezent ten skrzętnie wykorzystał zawodnik Sokoła, dzięki czemu po jednym strzale udało się schodzić na przerwę prowadząc w meczu.
W drugiej odsłonie mecz nabrał tempa, szczególnie po stronie Rotuza, który ewidentnie nie godził się z wynikiem meczu. Raz po raz gospodarze atakowali, jednak świetnie dysponowany był bramkarz Hecznarowic. Goście w drugiej części meczu tylko raz zagrozili bramce Granatowskiego, natomiast Bronowianie za sprawą strzałów Zielińskiego i Dzidy byli bliscy zmiany oblicza meczu. Dopiero w doliczonym czasie gry i sporym zamieszaniu po rzucie rożnym, piłkę do bramki Sokoła siłą woli wepchnął Skęczek. Mimo wielkiej determinacji wynik nie uległ już zmianie do ostatniego gwizdka. Pewne jest że niedosyt zapanował w obu ekipach… 

UKS Rotuz Bronów vs LKS Sokół Hecznarowice 1:1 (0:1)
45′ Janik (rzut karny)
95′ Skęczek

Rotuz Bronów:
Granatowski, Dzida, Mencnarowski J., Bieńko (18′ Szczelina P.), Sosna (83′ Gaszczyk), Świerkot, Cyroń, Mencnarowski K. (60′ Banet), Skęczek, Pisarek, Zieliński

Sokół Hecznarowice:
Kwaśniewski, Mynarski M., Tlałka D., Swarzyński (74′ Zacny), Mynarski A., Merta A., Tlałka R., Kasprzyk (70′ Merta Ł.), Markiel, Janik (85′ Jawor) Gaweł (80′ Merta J.)

Dwójka Rotuza zwycięska

W niedzielne przedpołudnie rezerwy Rotuz Bronów podejmowały na własnym boisku drugą drużynę KS Bystra. Po jednostronnym widowisku gospodarze odnieśli pierwsze, historyczne zwycięstwo 4:0.

Rotuz Bronów II vs KS Bystra II
3′ Zawada
19′ Adamczyk (samobój)
62′ Iskrzycki (rzut karny)
69′ Bialik

Rotuz Bronów II:
Piekiełko, Pająk (46′ Stanclik), Niemczyk (46′ Bialik), Karczyński (76′ Giża), Szczelina A., Iskrzycki (75′ Mazur), Łukosz (55′ Hanzlik), Janik M., Janik J. (75′ Tomalik W.), Zawada, Kudyk (46′ Stanisz)