Rotuz przywozi ze Studzienic 3 punkty i okazały wynik, bo tak należy określić końcowy rezultat 2:6.

Rotuz zaczął źle, bo już w 5 minucie długą piłkę od obrońców udało się prze główkować, przyjąć i uderzyć piłkę w samo okienko. Tym samym to gospodarze wyszli na prowadzenie. Oznaką przebudzenia przyjezdnych był strzał w poprzeczkę, autorem uderzenia był Pisarek w 8 minucie. W kolejnych minutach po raz kolejny uderzał Pisarek, a następnie Szczelina, piłka jednak mijała bramkę rywali. Dopiero w 45 minucie bramkę wyrównującą zdobył Dzida po asyście Adamczyka.

W drugą połowę dobrze wszedł Rotuz, Skęczek dał prowadzenie wykorzystując rzut karny podyktowany za faul na Szczelinie. Po niespełna minucie Adamczyk podwyższył prowadzenie, jednak już po chwili gola kontaktowego zdobyli gospodarze. Nie zachwiało to jednak w żaden sposób równowagi w tym meczu, gracze  z Bronowa nadal przeważali…i strzelali. Kolejne dwa gole dołożył Dzida kompletując tym samym hat-tricka, a wynik zamknął Skęczek dzięki kolejnej asyście Adamczyka. 

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy na dzień meczowy w Bronowie.
Najpierw o 11.15 pierwsza drużyna podejmie u siebie Rezerwy Goczałkowic, a o 15.30 Rezerwy Rotuza zmierzą się z ekipą Rezerw Wapiennicy. 

LKS Studzienice vs KS Rotuz Bronów 2:6 (1:1)
5′ Janosz Marcin
45′ Dzida
50′ Skęczek – rzut karny
51′ Adamczyk
61′ Tomaszczyk
72′ Dzida
81′ Dzida
83′ Skęczek

LKS Studzienice:
Janosz Rafał, Janosz Wojciech, Pęszor, Janosz Marcin, Tomaszczyk, Wybrańczyk, Janosz Franciszek, Beszterda, Kumor, Janosz Jakub (75′ Wiera), Janosz Mariusz (60′ Janosz Antoni)

Rotuz Bronów:
Granatowski, Mencnarowski, Zarychta, Bieńko, Cyroń, Skęczek, Pisarek, Strzelczyk (80′ Widuch), Adamczyk, Dzida, Szczelina A. (83′ Stanclik)