Rotuz przegrał 1:4 na inaugurację rundy rewanżowej w starciu z bialską Stalą. Wynik wysoki, jednak nie można powiedzieć, że było to jednostronne widowisko, szczególnie w pierwszej połowie. 

Pierwsze trzy kwadranse były bardzo wyrównane i zakończyły się wynikiem remisowym, a każda z drużyn strzeliła po golu. Jeśli chodzi o sytuacje bramkowe to mecz „napoczął” zespół przyjezdnych. Akcja skrzydłem zakończyła się wycofaniem piłki na ok. 11 metr, a zawodnik z Białej oddał celny strzał, dobrze jednak interweniował Granatowski. Rotuz nie pozostawał dłużny i szybko odpowiedział podobną sytuacją, również bez efektu. Gdy dobiegał końca pierwszy kwadrans do rzutu wolnego prawie na środku boiska podszedł Daniel Feruga, posłał długie podanie w pole karne BKS-u, a do do piłki niczym gołąb wyskoczył jego brat Bartłomiej kierując głową piłkę do bramki. Wynik został otworzony, jednak tempo gry nie spadło, obie ekipy grały szybko i wymieniały ciosy na zmianę. Goście w końcu zdołali umieścić piłkę w bramce bronowian,  zawodnik BKS-u oddał niezbyt mocny, ale precyzyjny strzał który znalazł drogę do bramki Rotuza. Nie można mieć za to pretensji do Granatowskiego, jednak do jego kolegów z defensywy za bierny pressing już jak najbardziej. 

W drugą połowę weszli idealnie przyjezdni zdobywając szybko gola dającego prowadzenie, po raz kolejny można było mieć wrażenie że przyszło to zbyt łatwo rywalowi. Kolejne gole gości ewidentnie zabiły nam widowisko, Rotuz stracił chęci do gry. Oczywiście gospodarze również stworzyli kilka sytuacji bramkowych, nie gorszych niż rywale. Różnica była taka że goście potrafili przekuć je na gole, a zespół z Bronowa nie, co na pewno dodatkowo pogłębia frustrację gospodarzy. 

Był to mecz w większości czasu ciekawy dla oka i raczej wyrównany, wygrały jednak detale. 

Rotuz Bronów – BKS Stal Bielsko-Biała 1:4 (1:1) 

Bramki: 

1:0 B. Feruga (16′) 

1:1 Kozioł (26′)

1:2 Markov (48′)

1:3 Łoś (56′)

1:4 Łoś (70′)

Rotuz: Granatowski – Tański (85’ Cyroń), Mencnarowski, Stanclik, Strzelczyk (69’ Dzida), Wizner (46’ Wronka), Pisarek (79’ Świerkot), D. Feruga, Wieczorek, B. Feruga (75’ Kowaliczek), Adamczyk 

BKS Stal: Syc – Michałek, Porębski, Bęben, Dan (90′ M. Dokudowiec), Kozioł, Łoś, Lewandowski (84′ Szymala), K. Dokudowiec (81′ Zieliński), Markov, Yevtyschenko (75’ Loranc)