Tabela i terminarz Klasa A “EFCE”

LPNazwa KlubuMPKTBWRP
1GLKS Wilkowice92535:3810
2KS Bystra92226:10711
3UKS Rotuz Bronów91919:11612
4LKS Wilamowiczanka Wilamowice91625:13513
5LKS Zapora Wapienica91517:10360
6KS Międzyrzecze91017:21315
7LKS Orzeł Kozy91015:21315
8LKS Sokół Hecznarowice9914:15306
9LKS Żar Międzybrodzie Bialskie9913:29306
10KS Soła Kobiernice9812:20225
11LKS Ligota9712:20216
12GLKS Sokół Buczkowice9410:42117

Terminarz Klasa A “EFCE”

1 kolejka
15.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice1:2
(0:2)
KS Bystra17:00
15.08LKS Ligota2:0
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice17:00
15.08GLKS Sokół BuczkowiceWOKS Międzyrzecze17:00
Na boisku 2:2, spotkanie zweryfikowane jako walkower na korzyść gości . W drużynie gospodarzy od 46′ do 80′ na boisku przebywało dwóch zawodników spoza Unii Europejskiej.
16.08LKS Orzeł Kozy3:0
(0:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
16.08LKS Zapora Wapienica3:3
(0:2)
KS Soła Kobiernice17:00
16.08GLKS Wilkowice2:0
(1:0)
UKS Rotuz Bronów17:00
2 kolejka
22.08LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:1
(1:1)
LKS Ligota16:00
22.08KS Bystra1:4
(1:1)
UKS Rotuz Bronów17:00
22.08LKS Sokół Hecznarowice0:1
(0:1)
GLKS Wilkowice17:00
22.08KS Międzyrzecze0:2
(0:2)
LKS Zapora Wapienica17:00
22.08LKS Wilamowiczanka Wilamowice7:0
(3:0)
GLKS Sokół Buczkowice17:00
23.08KS Soła Kobiernice2:2
(0:1)
LKS Orzeł Kozy16:00
3 kolejka
29.08GLKS Sokół Buczkowice1:4
(0:2)
KS Bystra17:00
29.08LKS Ligota1:3
(0:2)
KS Soła Kobiernice17:00
29.08GLKS Wilkowice4:0
(1:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie17:00
30.08UKS Rotuz Bronów2:1
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
30.08LKS Orzeł Kozy2:1
(1:0)
KS Międzyrzecze16:00
30.08LKS Zapora Wapienica1:1
(1:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice17:00
4 kolejka
05.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice3:2
(3:1)
LKS Orzeł Kozy15:00
05.09KS Bystra4:1
(2:0)
LKS Sokół Hecznarowice16:00
05.09GLKS Sokół Buczkowice2:2
(0:1)
LKS Zapora Wapienica16:00
05.09KS Soła Kobiernice1:2
(0:1)
GLKS Wilkowice16:30
05.09LKS Ligota2:2
(1:2)
KS Międzyrzecze17:30
06.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie2:1
(2:1)
UKS Rotuz Bronów16:00
5 kolejka
12.09UKS Rotuz Bronów1:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice16:00
12.09GLKS Wilkowice6:1
(2:1)
KS Międzyrzecze16:00
12.09LKS Orzeł Kozy6:1
(2:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
12.09LKS Sokół Hecznarowice0:2
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
12.09LKS Ligota2:4
(0:0)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
13.09LKS Zapora Wapienica1:1
(0:0)
KS Bystra16:00
6 kolejka
18.09KS Soła Kobiernice0:4
(0:2)
LKS Sokół Hecznarowice16:30
19.09LKS Wilamowiczanka Wilamowice0:2
(0:1)
GLKS Wilkowice15:00
19.09KS Bystra6:1
(2:0)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie16:00
19.09GLKS Sokół Buczkowice3:2
(2:1)
LKS Ligota16:00
19.09KS Międzyrzecze1:2
(1:2)
UKS Rotuz Bronów16:00
20.09LKS Zapora Wapienica2:0
(2:0)
LKS Orzeł Kozy16:00
7 kolejka
26.09UKS Rotuz Bronów3:1
(1:1)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice16:00
26.09GLKS Wilkowice9:0
(5:0)
GLKS Sokół Buczkowice16:00
26.09LKS Orzeł Kozy0:3
(0:1)
KS Bystra16:00
26.09LKS Sokół Hecznarowice3:0
(1:0)
KS Międzyrzecze16:00
26.09LKS Ligota0:3
(0:2)
LKS Zapora Wapienica16:00
27.09LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:3
(0:3)
KS Soła Kobiernice16:00
8 kolejka
03.10KS Bystra2:0
(0:0)
KS Soła Kobiernice15:00
03.10LKS Orzeł Kozy0:1
(0:0)
LKS Ligota15:00
03.10GLKS Sokół Buczkowice1:4
(0:1)
UKS Rotuz Bronów15:00
03.10LKS Wilamowiczanka Wilamowice2:0
(1:0)
LKS Sokół Hecznarowice15:00
04.10KS Międzyrzecze5:4
(0:1)
LKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
04.10LKS Zapora Wapienica1:1
(1:1)
GLKS Wilkowice15:00
9 kolejka
10.10UKS Rotuz Bronów2:2
(0:1)
LKS Zapora Wapienica15:00
10.10GLKS Wilkowice8:0
(3:0)
LKS Orzeł Kozy15:00
10.10LKS Ligota1:3
(0:2)
KS Bystra15:00
11.10LKS Sokół Hecznarowice5:2
(1:0)
GLKS Sokół Buczkowice15:00
11.10LKS Żar Międzybrodzie Bialskie1:6
(0:5)
LKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
11.10KS Soła Kobiernice0:4
(0:0)
KS Międzyrzecze15:00
10 kolejka
17.10KS BystraKS Międzyrzecze15:00
17.10LKS Orzeł KozyUKS Rotuz Bronów15:00
17.10GLKS Sokół BuczkowiceLKS Żar Międzybrodzie Bialskie15:00
17.10LKS Wilamowiczanka WilamowiceKS Soła Kobiernice15:00
17.10LKS LigotaGLKS Wilkowice15:00
18.10LKS Zapora WapienicaLKS Sokół Hecznarowice15:00
11 kolejka
24.10UKS Rotuz BronówLKS Ligota15:00
24.10GLKS WilkowiceKS Bystra15:00
24.10LKS Sokół HecznarowiceLKS Orzeł Kozy15:00
24.10KS MiędzyrzeczeLKS Wilamowiczanka Wilamowice15:00
25.10LKS Żar Międzybrodzie BialskieLKS Zapora Wapienica15:00
25.10KS Soła KobierniceGLKS Sokół Buczkowice15:00